sobota, września 23, 2006

Gościnnie: wujek Mieszko.

Człowiek jak siedzi tydzień w domu i zalecza swojego półpaśca to przychodzą mu dziwne pomysły do głowy. mi przyszły. podjąłem się 'renowacji' tego:

Jest to dzieło mojego dziadka, z bliska robi wrażenie: odlane malutkie działka z metalu, kotwica, wyrzeźbione okiennice. Dziś to odkurzylem, a statek nie był poddawany takim zabiegom ze 20 lat. Chce troche podkleic połamane części i co najważniejsze jakoś wyprac żagle. tylko nie wiem jeszcze jak. jesli rozwiąże te wszystkie linki i zdejmę wszystko to za cholere potem tego nie poskładam. coś trzeba wymyślić.

Tylko co z tymi żagkami?

11 Comments:

Anonymous aga said...

może do pralni chemicznej?:P

16:47  
Blogger Andrzej said...

mozesz wrzucic do wanny i pożadnie wyszorowac szczeteczką do zębów. Przeciez to statek, wiec chyba nie utonie! A potem wykrochmalic! ;)

Nie, a tak serio to mozesz podskoczyc na BP, na myjnie ręczną.. Aha i koniecznie niech ktoś nakręci to na video i pusci do sieci! :D

18:23  
Blogger Andrzej said...

(Gdyby nie wyraźna faktura ściany to pierwsze zdjecie wygladalo by jak kadr ze starego filmu o piratach. Żagle i flagi powiginane jak na mocnym wietrze, a cień po prawej stronie wygląda jak nacierająca fala..)

20:03  
Blogger Ania said...

ha, ha - a to ja robiłam akurat :-)))

20:14  
Blogger Snuja said...

aga ma racje - do chemicznej santa marije!

21:33  
Anonymous aga said...

choć niektórzy mówią, że pralka frania sobie dobrze radzi z takimi zabrudzeniami - zafunduj statkowi trąbę powietrzną i mały wir.

21:51  
Anonymous mihu said...

jak zaleje za bardzo calosc to klej pusci. a jak odczepie od calosci to potem bede przez tydizen siedzial i te sznureczki wiazal a i tak tego dobrze nie zrobie. mam przechlapane!

00:32  
Anonymous aga said...

Lepsze wrogiem dobrego. Zostaw jak jest, odstaw na polke i zacznij ukladac puzzle :P

00:49  
Blogger Andrzej said...

W telezakupach mango media i na allegro mozna kupic lampe wybielającą do zębów. No i wlasnie chodzi o to, ze to swiatlem wybiela. Moglbys uzyc takiej lampy do wybielenia żagli! Nie wiem na ile skuteczna jest taka lampa, ale w telewizji mówili, że BARDZO!

Zawsze możesz też poprosic Anie żeby wybieliła w fotoszopie...

02:15  
Anonymous mihu said...

kupie taka lampe, to tylko 18,99 a swiatlo jest niebieskie i efektywne. poza tym czas mi sie konczy bo zdrowieje i jutro juz nie bede musial siedziec w domu tak wiec model pojdzie w odstake

11:02  
Anonymous mihu said...

okej, przyznam sie: floatright.blogspot.com

23:41  

Prześlij komentarz

<< Home