środa, sierpnia 09, 2006

Malbork - lipiec 2006


18 - 23.07.2006r. - oblężenie Malborka. Świetna impreza oraganizowana co roku - każdemu polecam. Wielkie podziękowania dla Ani i dla Jacka :-)))

5 Comments:

Blogger Snuja said...

no piekne oblezenie! aniolki w sepii naprawde dobrze sie prezentuja.

14:43  
Anonymous Greatone said...

Parę uwag jeśli pozwolisz (oczywiście to moja wizja zwykłego fotografa bez polotu artysty :P). Aniołki może i fajne, ale fotka niczego nie prezentuje (zdjęcie kolor). Stoją dwie baby i w zasadzie fota nie ma polotu, dynamiki etc. (odezwał się spec :) Zdjęcie w sepii żyje i jest dość interesujące i coś w nim napewno iskrzy, może sie podobać. Co do rycerzy no cóż ... wg mnie fota źle skadrowana i nie skupia na niczym uwagi obserwatora. Ot stoją trzy puszki i tyle. Myślę, że to raczej brak możliwości innego kadrowania wymusił takie ustawienie u Ciebie. Zdjęcia reportażowe wymagają szybkiego reagowania na sytuację, jeszcze szybszego pomysłu i często przewidywania co fotografowany obiekt zrobi. No i najważniejsza rzecz jeśli robisz analogiem to oczywiście kilku zapasowych rolek w torbie.
Tak czy inaczej Aniu coraz lepiej Ci to wszystko idzie.

00:41  
Blogger Ania said...

dzieki wielkie za uwagi:-)takie spojrzenie z zewnatrz było mi bardzo potrzebne.co do rycerzy to rzeczywiscie nie mialam mozliwosci innego kadrowania.taka krytyka buduje:-)pozdrawiam.

11:34  
Anonymous aga said...

the first one and the last one, really nice!!!!

20:26  
Anonymous greatone said...

Nie pamiętam Twojego maila więc wkleję ci tutaj link do konkursu. Konkurs oczywiście nie ma w sobie nic poza tym co mają zwykle popularne konkursy dla "tłuszczy". Można wygrać aparat z drukarą, co rzecz jasna można w try miga zbyć i odłożyć szmalec na dobry sprzęt.

Kliknij tutaj

Pozdro

02:36  

Prześlij komentarz

<< Home